Jak znaleźć pracę w Niemczech?

Szukasz legalnej pracy w Niemczech?
Planujesz wyjazd w ciągu najbliższego okresu czasu (od tygodnia do dwóch miesięcy ?
Interesuje Cię zatrudnienie w branży logistycznej, produkcyjnej, transportowej, hotelarsko-gastronomicznej lub budowlanej (prace wykończeniowe) ?

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy dostępnymi na naszej stronie w zakładce „OFERTY PRACY”, a następnie zarejestruj się w naszym systemie i prześlij swoje CV. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek uprawnienia, certyfikaty lub inne dokumenty potwierdzające posiadane uprawnienia lub doświadczenia zawodowe koniecznie dołącz je do przesłanego CV.
Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to możliwe na podany przez Ciebie numer telefonu lub adres mailowy.

Jak działamy?
Oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy u wiarygodnych pracodawców. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów na rynek niemiecki, posługują się biegle językiem niemieckim i znają tamtejsze realia.
Zatrudniamy pracowników w formie umowy o pracę, a następnie oddelegowania bezpośrednio do pracodawców niemieckich. Nasi pracownicy delegowani do Niemiec posiadają ubezpieczenie emerytalno-rentowe, chorobowe oraz wypadkowe. Zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy oraz w przypadku niektórych ofert również transport do Niemiec jak również dojazdy do miejsca pracy.