Dla Pracodawców

W okresie stabilnego wzrostu gospodarczego, kiedy na niemieckim rynku pracy występuje duży deficyt odpowiednich i wykwalifikowanych pracowników, dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem jest zatrudnienie kandydatów z Polski.

Nasze usługi
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym pragniemy zaoferować Państwu następujące usługi:
– zatrudnienie pracowników tymczasowych
– pośrednictwo w zatrudnieniu pracowników

Jeżeli poszukują Państwo pracowników (zarówno pomocników jak i doświadczonych fachowców) w branży logistycznej, produkcyjnej, transportowej lub budowlanej (prace wykończeniowe) prosimy o przesłanie zapytania ofertowego na adres office@job-ticket.eu
Skontaktujemy się najszybciej jak będzie to możliwe na podany przez Państwa numer telefonu lub adres mailowy.
Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów na rynek niemiecki, posługują się biegle językiem niemieckim i znają tamtejsze realia.

Dlaczego JobTicket ?
Wykorzystując nasze prawie pięcioletnie doświadczenia w rekrutacji pracowników na rynek niemiecki zgromadziliśmy w naszej bazie danych kilka tysięcy aktywnych kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech i gotowych do rozpoczęcia pracy w krótkim czasie. Duża część naszych kandydatów posługuje się językiem niemieckim na poziomie zaawansowanym, komunikatywnym lub podstawowym.
Oferujemy kandydatów dopasowanych do Państwa potrzeb, posiadających odpowiednie doświadczenie zawodowe oraz jeżeli jest to konieczne, również odpowiednie zezwolenia lub certyfikaty.
Organizujemy dla naszych pracowników zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy a w przypadku większej liczby pracowników organizujemy tzw. Fahrgemeinschaften, tak żeby umożliwić pracownikom punktualny i niezawodny dojazd do pracy.
Ponieważ zatrudnienie pracowników posiadających obywatelstwo polskie nie wymaga na terenie Niemiec dodatkowych zezwoleń (pozwolenia na pracę), możemy zatrudnić dostępnych kandydatów w terminie nawet 1-2 dni roboczych.